تبلیغات
کلاسی بزرگ تر از کره زمین دوم راهنمایی

کلاسی بزرگ تر از کره زمین دوم راهنمایی
نویسندگان
پیوندهای روزانه

زنگ انشا / دوم الف / 23 مهرماه

 

امروز پس از یک دوره افت و خیز سخت بالاخره بچه های کلاس تمامشان نمره بیست گرفتند. هنوز آن جور که باید بعضی ها نتوانستند با من و کلاس ارتباط بر قرار کنند. البته طبیعی است چون چند جلسه بیشتر از آشنایی ما نمی گذرد.  

بگذریم ...

شرح حال انشاء هایی که خواندند

تمام کلاس 20

انصافا وقتی تمام کلاس بیست می گیرند دیگر 20آن مزه و طعم شیرین گذشته را ندارد. چه خوب است که هر چند وقت یک بار نمره هایی مثل 2 ، 5 ، 11 ، و یا 13 هم ببینیم. البته من به کسی پیشنهاد نمی کنم این نمره ها را بگیرد. اما واقعا ما از فردای خودمان خبر نداریم.

نکات عجیب و باور نکردنی

دانیال امیری پس از یک دوره اعتراض پی در پی بالاخره به کلاس ایمان آورد .

پور اسماعیلی از فرط تعجب چند بار کله اش را به دیوار زد. واقعا دلم برای دیوار سوخت. آخر دیوار چه تقصیری دارد که باید از دست پور اسماعیلی کتک بخورد.

مسعود اعتمادی پور بمب ساعتی به کلاس آورده بود و قصد داشت بنده را ترور کند. اما چون خداوند من را دوست داشت من جان سالم به در بردم و یکی از بهترین معلم های دنیا نجات پیدا کرد. نا گفته نماند بمب ساعتی توسط سربازان گمنام مدرسه خنثی گردید. البته خود مسعود قسم می خورد که صدای ساعتم است که زنگ می زند. ولی ما همه می دانستیم که بمب ساعتی است.

بچه ها دوست تان دارم / بیایید من و شما با هم ، دست در دست هم بهترین زنگ دینی و انشاء دنیا را داشته باشیم / باور کنید می توانیم
[ شنبه 23 مهر 1390 ] [ 08:56 ب.ظ ] [ یک معلم دینی ]
نظرات
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :